یه مرد بود

علی علیزاده چند وقتی است پرسشی را مطرح کرده که البته بی پاسخ مانده. ولی افراد زیادی با این پرسش همراه شده اند. سوال در خصوص منابع مالی و شفافیت مالی من و تو. برای اعلام همراهی خودم با این مرد دوست داشتنی، ویدئویی ضبط کردم و در پیج اینستاگرام خودم به اشتراک گذاشتم. در ادامه، متن پست را می بینید:

وقتی پای برنامه های صدا و سیما می نشینیم، واضح و روشن است که گرداننده ی این شبکه کیست، هدف او چیست و چه مخاطبانی دارد. همینطور در مورد شبکه هایی چون بی بی سی و صدای آمریکا، سوالی پیش نمی آید که حامی این شبکه ها کیست.

با این جال، پس از گذشت چندین سال از آغاز به کار شبکه ی من و تو، همچنان منابع مالی این شبکه مبهم است. گردانندگان این شبکه، کیوان و مرجان عباسی، از پاسخ به این سوال طفره می روند. علی علیزاده هم به دلیل طرح این پرسش مورد هجمه رسانه ای قرار گرفته.

در این شرایط، من هم به عنوان یک ایرانی، با علم به اینکه نه من و تو و ن ههیچ شبکه ی دیگری عاشق قد و بالای من نیست و محض رضای خدا برنامه نمی سازد، به نوبه ی خودم در کنار علی علیزاده قرار می گیرم تا با طرح مجدد این پرسش، در واقع پرسش مهم تری در ذهن هم وطنان عزیزم شکل دهم:

براستی این هزینه ی هنگفت صرف چه چیزی می شود؟ صرفا سرگرم کردن ما؟ یا اهداف استراتژیک و مهم تری که در پس پرده برنامه ریزی شده و به مرور زمان رنگ اجرا به خود می گیرد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *